MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Warsztaty Cuda robótki P.S. Sama to zrobiłamWARSZTAT EKO ZABAWY

W eko zabawach wykorzystuje się przedmioty, takie jak plastikowe butelki, słoiki, rolki po papierze toaletowym, tekturowe opakowania, pudełka po butach czy tym podobne, które normalnie trafiłyby do kosza.

>> Dzieci to mali odkrywcy poznający świat. 
>> Nie liczy się wiek dziecka tylko jego fantazja a ona jest nieograniczona. Dzieci są kreatorami swojej wyobraźni.Warsztaty są krainą w której można wyczarować wszystko to co kryje bezkresna fantazja oraz pomysłowość. Mają za zadanie rozwijać sprawność manualną oraz rozbudować wyobraźnię.

Opis warsztatów:

Na warsztatach dostępne będą półprodukty do kreatywnego tworzenia pięknych i wyjątkowych ozdób świątecznych. Każde dziecko będzie mogło własnoręcznie wykończyć wybraną ozdobę świąteczną, która dzięki indywidualnej twórczości właściciela będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.

Dzieci wkładają w swoje prace serce, dzięki czemu każda ich praca posiada duszę.
Recykling czyli przetwarzanie niepotrzebnych rzeczy w nowy produkt jest idealną formą do kreatywnych zabaw z dziećmi. Nowe tchnienie w stare rzeczy propaguje i zachęca do szerzenia wśród maluchów ekologicznej świadomości oraz zamiłowania do bycia „eco”.

Dzięki różnorodnym technikom dziecko zapoznaje się z materiałami, z którymi nie miało dotąd kontaktu i ich nietypowymi zastosowaniami.

Całość odbywa się na zasadzie twórczego poznania poprzez zabawę.

Zapisy >>> d.misztal@targi.lublin.pl