MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

28.11.19

Kolorowe Jarmarki już w sobotę!

Kolorowe Jarmarki to festiwal przedmiotów pięknych! W tym roku znajdziecie wiele ciekawych propozycji od rękodzielników. Nie zabraknie stylowych mebli, pięknej autorskiej biżuterii, niebanalnych obrazów, przedmiotów codziennego użytku, ozdób świątecznych i smakowitego, ekologicznego jedzenia!

Kolorowe Jarmarki odbywają się na tej samej hali co Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych. Na wydarzenie obowiązuje jeden bilet, który możecie zakupić w kasach stacjonarnych lub na portalu Tobilet.pl.

Godziny otwarcia:

- sobota 12:00 - 00:00
- niedziela 12:00 - 18:00

Plan hali i lista wystawców są dostępne TUTAJ!


20.11.2019

Pracownia Artystyczną Kalon na Kolorowych Jarmarkach!

Pracownia Artystyczną Kalon, to miejsce, w którym znajdziecie przepiękną autorską biżuterię oraz różne zaproszenia i kartki okolicznościowe. Koniecznie odwiedźcie ich profil na Facebooku  i stoisko podczas Kolorowych Jarmarków! 


   

18.11.2019

Pracownia Rzeczy Porąbanych na Kolorowe Jarmarki!

Drewno jest C U D O W N E ! Uwielbiamy je i bardzo cieszymy się, że na tegorocznej edycji Kolorowych Jarmarków są z nami cudowni twórcy! Od deski do deski - Pracownia Rzeczy Porąbanych  ma w swoim repertuarze cudowne deski, wieszaki, ozdoby choinkowe, tacki i wiele innych rozmaitości! 

Zobaczcie sami! 

  
14.11.19

Biżuteria sutasz na Kolorowych Jarmarkach!

Kolorowe Jarmarki 2019 coraz bliżej! A wśród wystawców pojawią się także producenci biżuterii. Będziecie mogli spotkać Art-Biżu, w której ofercie znajdziecie niepowtarzalne dzieła. 

Jak piszą sami o sobie? "Tworzymy biżuterię w technice sutasz i haftu koralikowego oraz biżuterię z kamieni półszlachetnych i koralików. Wszystkie prace wykonujemy samodzielne z pasją i dużą starannością. Dbamy o dobrą jakość naszych wyrobów i zadowolenie klientek. Często wykonujemy prace na indywidualne zamówienie."

  


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9