MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Polecamy


Firma SYLVECO to polski producent kosmetyków naturalnych, powstających z pasji i fascynacji bogactwem otaczającej nas przyrody. 

Naszą misją jest promowanie życia w zgodzie z naturą, poprzez tworzenie przyjaznych dla człowieka i środowiska naturalnych kosmetyków.

Nasze marki – SYLVECO, SYLVECO dla dzieci, BIOLAVEN oraz VIANEK stworzone zostały z myślą o świadomych, wymagających klientach, którzy wybierając zdrową, naturalną pielęgnację wiedzą, że zapewniają swojej skórze wszystko, czego naprawdę potrzebuje.

Wizytówką SYLVECO jest zawartość naturalnych, nieprzetworzonych chemicznie surowców roślinnych oraz ekstraktów z typowych dla Polski ziół, na których bazują nasze produkty. Starannie dobrane składniki i dopracowane receptury gwarantują doskonałą jakość kosmetyków, które oferujemy. Wiemy również, że doznania wizualne i zapachowe są dla klientów równie istotne, jak skuteczne działanie kosmetyku, dlatego też dbamy o to, by nasze produkty miały piękne, naturalne zapachy i proste, lecz niebanalne opakowania.


Zespół SYLVECO

www.sylveco.pl
<< wstecz