MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Wędkarskie El Dorado w Lublinie

Już 28 listopada w Targach Lublin rozpocznie się wielkie święto pasjonatów wędkarstwa – Targi RYBOMANIA. To druga edycja tej wyjątkowej imprezy w Lublinie. Jak zapowiadają organizatorzy, na zwiedzających czeka nie tylko ogromna ekspozycja, ale również wiele atrakcji i emocji sięgających zenitu.

 

Tegoroczna ekspozycja targów RYBOMANIA zajmie powierzchnię 7200 m2. Pojawi się na niej ponad 100 wystawców prezentujących tysiące wędkarskich marek, a wśród nich ogromna liczba nowości na sezon 2016. W bogatej ofercie wystawców znajdzie się zaawansowany sprzęt dla wytrawnych wędkarzy jak i ten dla początkujących adeptów wędkarstwa.

 

Gigantyczne akwarium – gigantyczne emocje
Niekwestionowanym hitem RYBOMANII będzie z pewnością GIGANTYCZNE AKWARIUM o pojemności 23 000 litrów. Wraz z pływającymi w nim okazami ryb z polskich wód posłuży m.in. spektakularnym pokazom technik wędkarskich, które zaprezentują mistrzowie z Polskii zagranicy. Pasjonaci spinningu, wędkarstwa muchowego czy karpiowego będą mogli zobaczyć jak powinna wyglądać praca przynęt, by były skuteczne nad wodą i pozwoliły odnosić wędkarskie sukcesy. To jedyna okazj,a by móc w taki sposób zobaczyć jak ryby reagują na podane im przynęty. Robi to niesamowite wrażenie!

 

Gigantyczne akwarium RYBOMANII to także wspaniała ekspozycja podwodnego świata. Dzień przed rozpoczęciem targów będą go mogły poznać dzieci z lubelskich szkół i przedszkoli.

 

Wędkarstwo mają we krwi
RYBOMANIA to także okazja do spotkań ze znakomitymi wędkarzami. Wielu z nich zwróciło się ku tej pasji już w dzieciństwie, a dziś jest dla nich nie tylko odskocznią od codzienności, ale sposobem na życie. Niezliczone godziny spędzone nad wodą pozwoliły im zyskać ogromne doświadczenie i właśnie nim będą się dzielić na targach ze zwiedzającymi.

 

 


Zależało nam na stworzeniu takiej formuły targów, dzięki której uda się nam włączyć w proces integracji wędkarskiego środowiska. I temu mają służyć właśnie spotkania z naszymi „gwiazdami”. Nie aranżujemy ich. Nasi goście specjalni są dostępni dla wszystkich i każdy może do nich podejść i porozmawiać z nimi. – objaśnia Piotr Kamiński, Dyrektor Projektu.

 

Złapać grubą rybę
Podczas tegorocznej RYBOMANII zwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w walce z dużą rybą na sprowadzonym po raz pierwszy do Polski symulatorze holu ryby. To niezwykłe urządzenie dostępne będzie na stoisku wydawcy magazynu Karp Max. Pozwala ono nie tylko na testowanie „na sucho” wędkarskiego sprzętu, ale także na sprawdzenie własnych umiejętności wędkarskich w potyczce z walczącą rybą. Emocje gwarantowane!

 

RYBOMANIA nadciąga wielkimi krokami i jak widać szykuje mnóstwo atrakcji dla fanów wędkarstwa, a kilka tysięcy metrów ekspozycji sprawi, że miłośnicy różnych metod znajdą coś dla siebie. Zwiedzający mogą liczyć na moc wrażeń, a także możliwość zakupu sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach!

 

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl


Kontakt dla mediów:
Katarzyna Świderska
e-mail: katarzyna.swiderska@mtp.pl
tel. 61 869 24 38


 

<< wstecz